Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2010 » Жовтень » 6 » У Чуднові пройшов турнір на кубок газети "Чуднівська фортеця"
21:05
У Чуднові пройшов турнір на кубок газети "Чуднівська фортеця"
   26 вересня у Чуднові пройшов турнір на кубок газети "Чуднівська фортеця" присвячений дню Чуднова.
У турнірі приймало участь чотири команди.
Турнір розпочався із жеребкування і привітальної частини.
Першими змагались у майстерстві команди В. Коровинців і Карпівців.
Матч проходив із значної перемоги команди із В. Коровинців, і завершився логічню перемогою 3-0.
 ФК Миропіль грали другими.
За долею жереба нам довелось зустрітись із командою Іванополя.
ФК Миропіль-Іванопіль 4-1
Голи Раздіховський Д.-3 Суріков С.-1
Склад ФК МИРОПІЛЬ:Янішевський О.(Харчук Д.) Годун О. Нагорний Р. Колесник С. Суріков С.
 Нікітін Є.(Бардаш М.) ДАШКОВЕЦЬ А. Суріков В(Годун Д.) Солдатенко В. Раздіховський Д.(Гуменюк Д.)
Рибальченко Ю.
Матч було розпочато атаками ФК Миропіль, що й увінчалось швидким голом у виконанні Раздіховського Дмитра.
Миропільчани не програвали жоден клаптик поля, жодної силової боротьби. Але на 15 хвилині у боротьбі за м*яч гравець ФК Миропіль Нікітін Євген отримавши травму покинув межі поля на кареті швидкої допомоги.
На заміну Євгену вийшов молодий і перспективний Бардаш Михайло. Фк Миропіль продовжували тиснути і це дало свій результат,Суріков Сергій запустив ігровий снаряд у ворота суперника. Перший тайм закінчився за рахунуку 2-0.
 Свисток Арбітра і другий тайм розпочато. ФК Миропіль грали у красивий футбол. Швидкі комбінації, атаки і рахунок у матчі 3-0. Відзначився Раздіховський Дмитро.
Значно переважаючи у рахунку ФК Миропіль не зупинялись. Атака, метушня у карному майданчику Іванопольців і Раздіховський Дмитро оформивши свій перший хет-трик у кольорах Фк Миропіль встановив на табло рахунок 4-0.
У складі ФК МИРОПІЛЬ відбулась заміна. замість Раздіховськокго Дмитра на заміну вийшов Гуменюк Денис, а за декілька хвилин вступив у гру Годун Дмитро замість Сурікова Володмимира.
Миропільчани грали у спокійний футбол. Під завісу матчу відбулась ще одна заміна. Замість Янішевського Олександра місце у воротах зайняв юний голкіпер Харчук Дмитро. Але ця заміна вийшла зовсім невдалою.
Легкий удар по воротах, незрозумілі дії юного голкіпера і рахунок став 4-1.
Матч і закінчився з таким рахунком.

І ось настав час для фінальної гри.
ФК МИРОПІЛЬ зустрівся із командою із В. Коровинців.
ФК Миропіль- В. Коровинці 1-8
Гол. ДАШКОВЕЦЬ АНДРІЙ.
Склад ФК МИРОПІЛЬ:Склад ФК МИРОПІЛЬ:Янішевський О. Годун О(Гуменюк Д.) Нагорний Р. Колесник С. Суріков С. (Годун Д.)Бардаш М. ДАШКОВЕЦЬ А. Суріков В. Солдатенко В.( Дашковець В.)Раздіховський Д.

Матч проходив із незначною перевагою команди із В. Коровинців.
Ми пропустили першими, але капінан, лідер команди ФК МИРОПІЛЬ Дашковець Андрій із неймовірно виконаного штрафного удару відновив паритет у матчі. Але до кінця першого тайму Фк Миропіль вже поступалось 1-3, далась у знаки втома і другий підрят матч.
У другому таймі Фк Миропіль проявив бійцівські здібності, але цього виявилось мало, і фінальний свисток зафіксував рахунок 1-8 у користь В. Коровинців.
ФК МИРОПІЛЬ на турнірі зайняв ДРУГЕ місце.
У нагороду команда отримала грамоту і грошову винагороду.