Головна » 2010 » Вересень » 19 » Cвято футболу в Мирополі
22:56
Cвято футболу в Мирополі
     Сьогодні в Мирополі відбулись товариські матчі між ФК"Миропіль" - "Любар-ДЮСШ".
  Першими на поле вийшли найменші вихованці ФК"Миропіль" гравці 1998-2000 року народження (що правда підсилені трьома старшими гравцями ). Гра виявилась динамічною зі швидкими атаками у виконані обох команд. Основний час не виявив переможця матчу і гравці вирішували хто кращий в серії пенальті. Миропільчани були більш вдаліші і перемогли з рахунком 3-2.
  У другому матчі змагались гравці 1994-1995 року народження. Гра подарувала багато емоційних моментів.В першому таймі миропільчани домінували і втілили свою перевагу в забиті мячі. На перерву команди пішли за рахунку 3-1 на користь миропільчан. В другій половині гравці Любара додали в швидкостях і відіграли два мячі, миропільчани відверто провалили другий тайм. Основний час закінчився у нічию 3-3. В серії пенальті перемогу святкували гості 6-5, у підсумку рахунок матчу 9-8 на користь "Любар-ДЮСШ".
   Кульмінацією дня стала гра між дорослими колективами по міні-футболу.В якій перемогли миропільчани з рахунком 5-4.
   Склад команди ФК"Миропіль": Янішевський. Дашковець А. Рибальченко. Нагорний. Годун. Бабюк.
   Голи: Бабюк-2. Годун. Рибальченко. Дашковець А.
Переглядів: 704 | Додав: -admin- | Рейтинг: 5.0/1