1 ТУР
22.01.2012р
(Неділя) "Геліос" с.м.т Полянка - ФК"Миропіль" 1-4"Барс" - м.Полонне - "Юніор" с.Рогачів 14-1
"Легіон" с.Кашперівка - "Марсель" м.Новоград-Волонський 2-1
"Гермес" м.Баранівка - "Звягель" м.Новоград-Волинський 4-2
"Арарат" м.Баранівка - "Зоря-Енергія" с.м.т Романів 1-7
ФК"Авангард" с.м.т Довбиш - "Скала" с.Табори 10-1
"Енергія" с.м.т Першотравенськ - "Ветеран" Баранівський район 3-2
2 ТУР
29.01.2012р
(Неділя)
"Легіон" - ФК"Миропіль" 0-3
"Енергія" - "Звягель"
3-8"Гермес" - "Зоря-Енергія"
1-8"Скала" - "Марсель"
2-7"Арарат" - "Барс"
8-7"Геліос" - "Юніор"
10-2ФК"Авангард" - "Ветеран"
6-0
3 ТУР
5.02.2012р
(Неділя)
"Енергія" - "Зоря-Енергія""Звягель"
2-6"Скала" -
ФК"Миропіль" 4-6
"Гермес" - "Барс"
2-2"Легіон"
- "Юніор"
6-1"Геліос" -"Арарат"
4-2 "Ветеран" -"Звягель"
1-3"Марсель" - ФК"Авангард"
1-8 4 ТУР
11.02.2012р
(Субота)
"Марсель" - ФК"Миропіль" 1-0"Скала" - "Юніор"
9-2"Енергія" - "Барс"
0-10"Геліос" - "Гермес"
____________ __1-2"Легіон"
- "Арарат"
2-4 "Ветеран" -"Зоря-Енергія"
0-7 "Звягель" -ФК"Авангард"
5-7
5 ТУР
19.02.2012р
(Неділя)
"Звягель" - "Зоря-Енергія"
4-4"Легіон" - "Гермес"
____________ __ 3-4"Марсель"
- "Юніор"
11-0"Скала" - "Арарат"
1-3 "Геліос" - "Енергія"______________
3-5"Ветеран" - "Барс"
4-5 ФК"Миропіль" -ФК"Авангард"
1-7
6 ТУР
26.02.2012р
(Неділя)
ФК"Миропіль" - "Юніор"________2-0
"Барс" - "Звягель"______1-0
"Марсель"
- "Арарат"_______2-3
"Скала" - "Гермес"_______1-9
"Енергія" - "Легіон"________2-3
"Ветеран" - "Геліос"________1-4
"Зоря-Енергія" - ФК"Авангард"_____2-2
7 ТУР
04.03.2012р
(Неділя)
"Зоря-Енергія" - "Барс"________2-3
ФК"Миропіль" - "Арарат"_______1-4
"Звягель" - "Геліос"________4-4
"Марсель" - "Гермес"_______5-1
"Скала" - "Енергія"_______5-4
"Ветеран" - "Легіон"________2-1
"Юніор" - ФК"Авангард"___0-12
8 ТУР
11.03.2012р
(Неділя)
"Геліос" - "Марсель"_________4-4
"Юніор" - "Зоря-Енергія"_____2-14
"Барс"
- ФК"Миропіль"____4-1
"Арарат" - "Звягель"_________6-1
"Легіон" - "Скала"__________3-3
"Гермес" - "Ветеран"_________5-1
ФК"Авангард" - "Енергія"_________7-2
9 ТУР
18.03.2012р
(Неділя)
"Зоря-Енергія" - "Легіон" _________8-0
"Барс" - "Геліос" _________4-1
"Звягель" - "Скала"
_________9-4
ФК"Миропіль" - "Енергія"_________8-4
"Юніор" - "Гермес"__________1-6
"Марсель" - "Ветеран"_________3-3
"Арарат" - ФК"Авангард"______1-4
10 ТУР
24.03.2012р
(Субота)
"Звягель" - "Марсель"________5-4
"Арарат" - "Гермес"_________1-4
"Зоря-Енергія" - "Скала"_________14-4
"Барс" - "Легіон"_________12-4
"Юніор" - "Енергія"________1-10
ФК"Миропіль" - "Ветеран"________9-5
ФК"Авангард" - "Геліос"__________6-4
11 ТУР
25.03.2012р
(Неділя)
"Арарат" - "Енергія"_______3-11
"Барс" - "Скала"_________6-1
"Зоря-Енергія" - "Марсель"_______4-1
ФК"Миропіль" - "Звягель"________3-1
"Геліос" - "Легіон"_________6-0
"Юніор" - "Ветеран"_______2-12
"Гермес" - ФК"Авангард"____0-3
12 ТУР
1.04.2012р
(Неділя)
"Юніор" - "Звягель"_______3-0 (Тех.перемога. Неявка "Звягеля" на гру)
"Марсель" - "Барс" _________2-5
"Зоря-Енергія" -
ФК"Миропіль"__ 5-1
"Геліос" - "Скала" _________2-5
"Гермес" - "Енергія"_________2-0
"Арарат" - "Ветеран"________1-3
ФК"Авангард" - "Легіон"_________3-0 (Тех.перемога. Неявка "Легіона" на гру)
13 ТУР
8.04.2012р
(Неділя)
"Зоря-Енергія" - "Геліос"_______3-2
"Звягель" - "Легіон"_______0-3
(Тех.перемога. Неявка "Звягеля" на гру)
ФК"Миропіль" - "Гермес"_______3-7
"Марсель" - "Енергія"_______8-3
"Юніор" - "Арарат"_______2-9
"Ветеран" - "Скала"________4-2
"Барс" - ФК"Авангард"___4-2