Головна » 2011 » Травень » 23 » СЕЗОН РОЗПОЧАТО!
23:35
СЕЗОН РОЗПОЧАТО!
Нарешті!
Сталос те, що ми всі так довго чекали. У нашому славному містечку Миропіль, з перервою більше 15 років, знову великий футбол! ФК МИРОПІЛЬ приймає участь у Чемпіонаті Області з футболу. Скільки затрачено сил, скільки задіяно людей, і все ж таки це відбулось!
Недільний ранок.
Невеличкі приготування, розвішування неймовірної краси сіток, сходження людей на трибуни ще за декількагодин до гри свідчило про футбол у Мирополі.
   До матчу залишалось все менше часу. Гравці та фани зачекались судівську бригаду та противника. Напруженість зростала. Останні настанови тренера, назначення складу, малювання схем гри, тактик. Як тільки команда противника ступила на межі стадіону, наша рідна команда вийшла на розминку, де була зустріта неймовірною підтримкою своїх фанів. Закінчення розминки, свисток арбітра і команди вже на полі. Короткі слова привітання селищного голови Вербенка С.В. та ветерана миропільського футболу Павлія Ф.М. розпочали цей футбольний сезон. Підняти прапор під гімн України доручили, нашому капітану Дашковцю Андрію Дмитровичу, та капітану команди противника.
Прапор піднято, привітання командами один одного, обмін вимпелами і все, почалось, гру розпочато.
Перші хвилини не показали переваги жодної команди, гра бла рівна, але, в одній з атак ФК Коростишева м'яч влучив у перекладину, відскочив і зрадливо вдарившись в нашого захистника попрямував у сітку.
Гра продовжувалась, аже пройшло лище декілька хвилин. Наша команда пішла відігруватись, за що й була покарана.
Помилка у захисті, вихід віч-на-віч, з воротарем і м'яч прямує у ворота , але наший захистник зловив його рукою.
Пенальті і жовта картка захистнику.
Одинадцятиметровий було реалізовано бездоганно.
0-2 на користь Коростишева.
Фани в розпачі, але не команда. Зібравшись хлопці ринули вперед, безліч хороших атак, ударів, але на висоті був кіпер ФК Коростишева. Перший тайм закінчився за рахунку 0-2.
 Свисток.
Другий тайм розпочато.
Миропільчани з новими силами ринули вперед. Атаки, комбінаціїї, але знову на висоті голкіпер, який ловив майже все. МАЙЖЕ..., тому що м'яч знайшов лівицю Бабича Василя і після потужного удару опинився у сітці. 1-2.
Команда завелась ще більше, відчула що може.
Повна перевага у наших ногах. Неймовірниу удар Дашковця Андрія знайшов перекладину.
Знову атака.
Рибальченко Юрій входить у штрафну де був повалений воротарем противника. ПЕНАЛЬТІ!!!
В очах миропільчан загорівся вогник надії. Одинадцятиметровий пішов пробивати Сливянчук Володмир. Удар і .......кіпер відбиває м'яч, добивання  і.....знову на вистоті страж воріт. Миропільчани продовжували тиснути. Неймовірний удар Дашковця знову потягнув воротар ФК Коростишева.
Гравці ФК Коростишева почали відверто тягнути час затриманням м'яча, дрібними фолами, які до речі були присутні у великій кількості протягом всієї гри.
Свисток.
Гру закінчено
Рахунок 1-2 не в нашу, на жаль, користь.
Гра була досить цікавою і напруженою. Була значна перевага ФК МИРОПІЛЬ.
Але, трагічного теж нічого не сталось. Команда ще себе покаже. ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК!!!
Переглядів: 705 | Додав: Coalkeeper | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 6
6 @Morpeh@
Ми ще втрем їм всім носа.

5 Сергій
Вітаю з початком сезону. Хоч і результат не втішний але це всього-навсього перший матч, думаю далі будуть перемоги.
Приємно що наш Романівський край в цьому році вже буде представлений двома командами на теренах області.