Головна » 2011 » Травень » 28 » Прикра поразка
Стадіон "Авангард" 50 глядачів.
Арбітр:
Асистенти:
ФК"Миропіль": Янішевський. Годун. Косюк. Колесник. Солдатенко. Нікітін. Нагорний(Дашковець В 70хв). Дашковець А. Бабич(Бардаш 82хв). Рибальченко. Радзіховський(Шилюк 60хв). Запасні: Хоменко. Кришталь.

Перша виїзна гра ФК"Миропіль" в чемпіонаті області виявилась досить напруженою та не передбачувальнею. ФК "Миропіль" в притаманій йому манері виїзджати завчасно. Виїхав в Довбиша за дві години до початку матчу. З розрахунку година на дорогу, 30 хвилин на адаптацію, 30 хвилин розминка плюс передівання та тренерскі настанови. Та НАШУ команду підвела техніка. У Романові поломився мікроавтобус і спроби ремонту позитивного результату не дали, техніка відмовлялася працювати. Дякувати, що в Романові живуть шляхетні люди, такі як Вінник Ігор. Який
пішов на зустріч керівництву ФК"Миропіль" і доставив команду на матч у Довбиш.
   Футбол який ти багатий на події. Сьогодні ФК"Миропіль" міг перемогти і з великим рахунком, або з мінімальним при прихильності фортуни до місцевої команди. По грі було зрозуміло, що перемога буде за ФК"Миропіль". Важко зрозуміти, як НАША команда  розтранжирила безліч явних голевих моментів.Натомість пропустили на 86 хвилині. І після пропущеного мяча мали досить слушні моменти для реалізації і спасіння здавалось виграшного матчу.
  Ось вам і рівень чемпіонату області. А це тільки перша ліга!
  PS: Описувати втрачані моменти сенсу .....
Переглядів: 639 | Додав: admin- | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Victor77
Був присутній на цьому матчі,і згоден, що результат не по грі.Результат повинен був бути десь 5:2 на користь ФК "Миропіль".Але у футболі рахуються голи, а не моменти,тому результат на табло,хоча не зовсім закономірний...Бажаю ПЕРЕМОГИ у матчі з Тетерівом biggrin biggrin