Головна » 2010 » Жовтень » 6 » ФК"Миропіль" - "Полонь" Полонне 4-2
21:02
ФК"Миропіль" - "Полонь" Полонне 4-2
   3 жовтня на стадіоні "камянка" пройшов футбольний поєдінок між командою ФК "МИРОПІЛЬ" і Полонь( Полонне)
   Склад ФК "МИРОПІЛЬ": Харчук Д.(Хоменко В.) Нагорний Р. Бардаш М.(Кришталь О.) Суріков С. Годун О. Годун Д.(Бабич В.) Дашковець В. Рибальченко Ю. Гуменюк Д. Раздіховський Д. Шилюк Р.
   Матч було розпочато з виходу полончян віч-на-віч з нашим голкіпером, але останній виграв цю дуель.
Миропільчани відповіли декількома атаками що й увінчалось у взяття воріт прекрасним ударом у дев*ятку від РИБАЛЬЧЕНКА ЮРІЯ. У середині тайму перевагу було подвоєно. РАЗДІХОВСЬКИХ ДМИТРО вдало зіграв на добиванні. Гравці Полонного також не пасли задніх, турбувавши голкіпера подаванням з кутового, або поодинокими ударами. Під завісу першого тайму РАЗДІХОВСЬКИЙ ДМИТРО оформив дубль. ФК МИРОПІЛЬ пішли у роздягальню з перевагою у три м*ячі.
  Другий там розпочався жваво. Фк Миропіль могли знову забити. Але вийшло навпаки. Помилка у захисті і рахунок стає 3-1. У складі ФК Миропіль відбулась заміна.Замість Годуна Дмитра на поле вийшов БАБИЧ ВАСИЛЬ.
через декілька хвилин поле покинув воротар ХАРЧУК ДМИТРО, на заміну йому вийшов Хоменко Віктор.
Гра тривала. і під час боротьби БАРДАШ МИХАЙЛО отримавши травму був змушений покинути поле. Вийшов йому на заміну Кришталь Олександр.
Під час однієї з атак Рибальченко Юрій зробив дубль. Але у відповідь реалізували пенальті гравці Полонного.
Матч закінчився за рахунку 4-2 на нашу користь.