ФК"Миропіль" - ФК"Іскра" Булдичів 2-3 (0-3)

Чемпіонат району 1 тур. Миропіль сонячно +22º стадіон "Кам'янка" 95 глядачів.

Арбітр: ? (), Асистенти: ? (Булдичів), Панасюк Д.Ю.

Голи: Дашковець В 1-3, Морнєв 2-3,

ФК"Миропіль": Янішевський - Годун О, Дашковець В, Бабич, Харчук - Вербенець, Колесник, Годун Д (Митник 55хв), Ковалевський (Поляківський 65хв) - Антонюк (Морнєв 46хв), Бондарець.

Старт чемпіонату району для нашої команди склався не вдало. Футболісти ФК"Миропіль" у першому таймі отримали "нокдаун" від Булдичівської "Іскри", у вигляді трьох забитих м'ячів. Гравці атаки булдичівлян "знущались" над миропільськими редутами захисту.

В другому таймі наша команда прийшла в себе і відквитала два м'ячі. Хоча цього було мало, але хоча би зберегли обличча. Думаю, що глядацька аудиторія Мирополя більше не пробачить гравцям такої ганебної гри.

Колодяженко М.М

Дашковець А.Д  Прошу вибачення у вболівальників за гру команди. Вітаю команду Булдичева з перемогою.

• У Романові місцевий СК"Алмаз" розгромив ФК"Гордіївку" з рахунком 11-2.
  • У Романівці ФК"Колос" у важкій боротьбі переміг новачка чемпіонату ФК"Полісся" з села Паволочка з рахунком 4-2.

PS:  Приємно за команду ФК"Полісся" Паволочка, хлопці люблять і грають у футбол. На відміну від більш потужних футбольних селещ як Печанівка, Биківка, Соболівка. На думку колективу сайту ФК"Миропіль" футбольна потужність селещ вже у далекому минулому. Але будем надіятись, що ми помиляємось.