Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2010 » Жовтень » 06
   26 вересня у Чуднові пройшов турнір на кубок газети "Чуднівська фортеця" присвячений дню Чуднова.
У турнірі приймало участь чотири команди.
Турнір розпочався із жеребкування і привітальної частини.
Першими змагались у майстерстві команди В. Коровинців і Карпівців.
Матч проходив із значної перемоги команди із В. Коровинців, і завершився логічню перемогою 3-0.
 ФК Миропіль грали другими.
За долею жереба нам довелось зустрітись із командою Іванополя.
ФК Миропіль-Іванопіль 4-1
Голи Раздіховський Д.-3 Суріков С.-1
Склад ФК МИРОПІЛЬ:Янішевський О.(Харчук Д.) Годун О. Нагорний Р. Колесник С. Суріков С.
 Нікітін Є.(Бардаш М.) ДАШКОВЕЦЬ А. Суріков В(Годун Д.) Солдатенко В. Раздіховський Д.(Гуменюк Д.)
Рибальченко Ю.
Матч було розпочато атаками ФК Миропіль, що й увінчалось швидким голом у виконанні Раздіховського Дмитра.
Миропільчани не програвали жоден клаптик поля, жодної силової боротьби. Але на 15 хвилин ... Читати далі »
Переглядів: 1250 | Додав: -admin- | Дата: 06.10.2010 | Коментарі (0)

3 жовтня на стадіоні "камянка" пройшов футбольний поєдінок між командою ФК "МИРОПІЛЬ" і Полонь( Полонне)
   Склад ФК "МИРОПІЛЬ": Харчук Д.(Хоменко В.) Нагорний Р. Бардаш М.(Кришталь О.) Суріков С. Годун О. Годун Д.(Бабич В.) Дашковець В. Рибальченко Ю. Гуменюк Д. Раздіховський Д. Шилюк Р.
   Матч було розпочато з виходу полончян віч-на-віч з нашим голкіпером, але останній виграв цю дуель.
Миропільчани відповіли декількома атаками що й увінчалось у взяття воріт прекрасним ударом у дев*ятку від РИБАЛЬЧЕНКА ЮРІЯ. У середині тайму перевагу було подвоєно. РАЗДІХОВСЬКИХ ДМИТРО вдало зіграв на добиванні. Гравці Полонного також не пасли задніх, турбувавши голкіпера подаванням з кутового, або поодинокими ударами. Під завісу першого тайму РАЗДІХОВСЬКИЙ ДМИТРО оформив дубль. ФК МИРОПІЛЬ пішли у роздягальню з перевагою у три м*ячі.